2024-03-07

Już w najbliższą sobotę 9 marca w zakopiańskim Teatrze Witkacy swoje 10. urodziny będzie świętował Kwartalnik Literacko-Kulturalny „LiryDram”.

Będzie to spotkanie z przyjaciółmi i czytelnikami Kwartalnika Literacko-Kulturalnego „LiryDram”. Odbędzie się na Scenie Atanazego Bazakbala.

O misji „LiryDram” opowie Marlena Zynger, redaktor naczelna kwartalnika. Za każdym razem na okładce czasopisma pojawia się inna twarz współczesnego poety. O tym projekcie zatytułowanym „Twarze współczesnych poetów polskich” opowie autor grafik –  Robert Manowski. Nie może w tym dniu zabraknąć poezji i rozmów o niej. Usłyszymy między innymi wiersze Adama Zagajewskiego, Ewy Lipskiej, Uty Przyboś, Marleny Zynger, a także poetów z Podhala – Beaty Skulskiej Papp czy Beaty Zalot. Poezja będzie także w wersji muzycznej. Nie może też zabraknąć tortu.

Urodzinowe spotkanie odbędzie się 9 marca o godz. 18.15.

 

Jako zaprzyjaźnieni z Redakcją LiryDram jest nam szczególnie miło polecić to wydarzenie wszystkim osobom znajdującym się w  Zakopanem lub w pobliżu. Także tym, który planują dojazd.