2024-01-09

Zapraszamy na spotkanie z Reną Marciniak-Kosmowską w najbliższą niedzielę 14 stycznia br. w Centrum Promocji Kultury w Warszawie przy ul. Podskarbińskiej 2 (szczegóły spotkania na załączonym plakacie).

Oto, co Autorka sama napisała w swoim osobistym zaproszeniu:

W najbliższą niedzielę 14-go stycznia serdecznie zapraszam na moje spotkanie autorskie w zawsze gościnnych progach Centrum Promocji  Kultury na ul. Podskarbińskiej 2, gdzie dotąd przedstawiałam twórczość innych poetów i prozaików .  Zaprezentuję  wiersze, które zapewne trafią do właśnie przygotowywanego  zbiorku.

Nie wydaję książek poetyckich zbyt często, a wiersze nieraz długo leżakują w maszynopisach, a jeszcze częściej rękopisach, nim zostaną opublikowane.

Szybciej w druku pojawiały się szkice, recenzje czy artykuły, które powstawały  równolegle z moją działalnością redakcyjną  i wydawniczą.

Może to był błąd, ale w ostatnim dwudziestoleciu odsunęłam się nieco od głównego nurtu tzw. życia literackiego i publikowałam dość rzadko, zajęta wydawaniem własnych czasopism,  redagowaniem  zamieszczanych w nich tekstów  i niestety także  administrowaniem  firmą .

To spotkanie, jest dla mnie szczególne, bo przypada w dzień moich urodzin, zapraszam więc serdecznie na łyk wierszy i lampkę wina. Miło będzie się z Wami tam spotkać.